Завършила съм 9 Френска езикова гимназия в гр.София.
Висшето си образование придобих в Софийски университет „Св. Климент Охридски“ със специалност Българска филология, както и педагогическа квалификация за преподавател по български език и литература.
В продължение на вече четири години съм част от екипа на занимални АДИВА, където чрез практически опит и вътрешни обучения развих уменията си в преподаването и работата с деца.
Вярвам, че именно индивидуалният подход и способността да създавам спокойна и подкрепяща среда ме правят успешен учител.
Моето желание е да оставя следа не само в тетрадките на децата, но и в сърцата им. Знам, че за успеха на учениците е нужен човек, който може да разпали тяхното любопитството, да им вдъхне увереност и да им покаже, че училището не е бреме, а път към усъвършенстването.